107,6 FM

Śląskie. Klienci biura Neckermann Polska nie stracą swoich pieniędzy

- Klienci biura Neckermann Polska mogą być spokojni o swoje pieniądze. Nikt nie straci środków wpłaconych na wczasy - zapewnia Śląska Izba Turystyki.

- Każdy otrzyma 100 proc. zwrotu kosztów za usługi, które nie zostały zrealizowane - przekonuje Krystyna Papiernik ze Śląskiej Izby Turystyki. Zgodnie z prawem każdy operator turystyczny musi posiadać dwa zabezpieczenia finansowe:

Mieszkańców regionu zapytaliśmy czy wybierając się na wakacje sprawdzają czy biuro podróży ma zabezpieczenie finansowe?

Aby sprawdzić czy biuro, z którym zamierzamy wybrać się na wakacje, jest zabezpieczone finansowo, wystarczy wejść na stronę Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama