107,6 FM

Śląskie. Sprawdź światła na stacji diagnostycznej, czyli akcja "Twoje światła - nasze bezpieczeństwo"

Od dziś, aż do 15 grudnia trwać będzie akcja "Twoje światła – nasze bezpieczeństwo". W jej ramach na wybranych stacjach diagnostycznych, w wyznaczonych dniach, będzie można bezpłatnie sprawdzić i skorygować ustawienie świateł w swoim samochodzie.

Dziś zaczyna się akcja "Twoje Światła - Nasze Bezpieczeństwo". Jej celem jest zwrócenie uwagi na wpływ oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo na drodze. W ramach akcji w dniach 26 października oraz 16 i 23 listopada br., kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić światła w swoich pojazdach. A nieprawidłowości nie brakuje, co przyznaje diagnosta na jednej z katowickich stacji kontroli pojazdów:

- W tym samym czasie policjanci będą też sprawdzać oświetlenie pojazdów podczas kontroli drogowych – informuje Marzena Szwed ze śląskiej drogówki:

Listę stacji i terminy, w których będą one bezpłatnie sprawdzać światła znaleźć można na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama