107,6 FM

Ginekolog z "Nieplanowanych" naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji

"Kiedy przeprowadza się takie aborcje, trzeba dokładnie poukładać części dziecka i - choć to makabryczne - musisz «poskładać» dziecko z powrotem."

Lekarz z NIEPLANOWANYCH naprawdę jest lekarzem i naprawdę dokonywał aborcji.
Rafael Film

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Tomaszszcz
  09.11.2019 16:07
  I nienawisc do wszystkiego co Polskie, co chrzescijanskie cl jest dobrem! Tylko zlo jest w tobie! Biedny czlowieku!
  doceń 4
 • podajnik
  09.11.2019 22:46
  Panie Tomaszszcz.
  On po ostatniej blokadzie odczekał i założył sobie nowe konto z jednym zmienionym znakiem. Zamiast cyfry 0 ma teraz literę O.
  Należy wytrwale pisać prosto do redakcji przy każdym najmniejszym przypadku złamania regulaminu, kłamstwie czy też propagowaniu homoseksualizmu lub innych przejawach na przykład propagowaniu marksizmu.
  Zresztą jak to ktoś powiedział sama arogancka postawa jest formą przemocy. Łatwo znaleźć, sam Pan widzi. Redakcja potrzebuje skarg, bo bez tego nie będzie reagować. Zablokują mu kolejne konto.
 • nordynka
  12.11.2019 09:12
  Niech śledzący rzekome kłamstwo Abby przyjrzy się lepiej kulisom sprawy Roe vs Wade, na podstawie której zalegalizowano aborcję w USA. I na konsekwencje tego kłamstwa.
 • nordynka
  14.11.2019 09:03
  Pokrętna logika... Aborcja farmakologiczna jest nie mniej krwawa do chirurgicznej i przynosi ten sam skutek. Małych ciałek może się nie rozrywa tylko spuszcza w toalecie (wystarczy poczytać fora pro choice i "doradców"). Wielka różnica...
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama