107,6 FM

Co w numerze? #52

Jest już nowy numer "Gościa Gliwickiego" na I niedzielę Adwentu. Zapraszamy do lektury.

Tym razem piszemy o sukcesie Wiktorii Gabor i Eurowizji Junior 2019, której finał zorganizowano z wielkim rozmachem po raz pierwszy w Polsce i to u nas, w Gliwicach. Inny sukces świętowano w Zabrzu, gdzie odbyła się śląska gala Nagrody Dziedzictwa Europejskiego "Europa Nostra", przyznanej Sztolni Królowa Luiza

Wśród głównych tematów najnowszego "Gościa Gliwickiego" jest także wznowiony 40 lat temu pochód barbórkowy w Biskupicach, który z wielkim narażeniem był kontynuowany także w stanie wojennym.

W najnowszym numerze zamieszczamy też inne informacje o ważnych wydarzeniach ostatniego tygodnia, m.in. o Eucharystii dla wspólnot, ruchów i stowarzyszeń diecezji gliwickiej i konsultacjach społecznych w sprawie wpisania wielkanocnych procesji konnych na Krajową Listę Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego.  

Jak zwykle można też znaleźć zapowiedzi wydarzeń, a wśród nich program 3. edycji „Adwentowych wieczorów muzycznych w katedrze".

"Gość Gliwicki" na 1 grudnia jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama