107,6 FM

Bieruń. W niedzielę na Torze Testowym Fiata rajd samochodowy Barbórka Tyska

Około osiemdziesięciu załóg stawi się na Barbórce Tyskiej. Niedzielny rajd na bieruńskim Torze Testowym Fiata jest organizowany przez Automobilklub Ziemi Tyskiej. Organizatorzy i uczestnicy zawodów zbierają też fundusze potrzebne na leczenie i rehabilitację małej Lenki.

Niespodziankę dla fanów motoryzacji przygotowali organizatorzy tegorocznego rajdu Barbórka Tyska na Torze Fiata w Bieruniu. W ramach niedzielnych zawodów będzie można przejechać się z najlepszymi uczestnikami w ich samochodach rajdowych. Przejazd można wylicytować na Facebooku w grupie "Licytuj i pomagaj Lenie". Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na leczenie małej dziewczynki. O szczegółach powiedzieli Radiu eM Agnieszka Rutka i Grzegorz Wróbel z Automobilklubu Ziemi Tyskiej.

Aukcje potrwają do piątku (29.11.2019) do 21:00.

Bieruń. W niedzielę na Torze Testowym Fiata rajd samochodowy Barbórka Tyska   Samochodowe Mistrzostwa Tychów Agnieszka Rutka

Jeden z faworytów zawodów - Artur Kobiela, uważa że sama impreza jest atrakcyjna również dla kibiców:

Rajd zaczyna się w niedzielę o 11:00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama