107,6 FM

Zmarł Tomasz Kabis

Jak poinformowali najbliżsi, dziś w nocy po długiej chorobie odszedł do Pana Tomek Kabis, iluzjonista znany m.in. z "Mam Talent". Znamy już datę i miejsce pogrzebu.

Tomek do końca nie chciał poddać się chorobie. Starał się utrzymywać kontakt z fanami, których w miarę możliwości informował za pośrednictwem Facebooka o postępach w leczeniu. Nie ukrywał, że bardzo liczy na cud i uzdrowienie. Pozostawał jednak pełen pokory.

"Z ogromnym żalem informujemy, że dziś w nocy po długiej walce z chorobą odszedł Tomek - Artysta o wielkim sercu, cudowny i dobry człowiek z najszczerszym uśmiechem na świecie.
Czaruj Nam dalej, tam na górze Przyjacielu… Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi" - takie oświadczenie pojawiło się dziś rano na profilu Tomka.

Pogrzeb Tomasza odbędzie się w sobotę o godz. 9.30 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

Czytaj także

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama