107,6 FM

Sosnowiec. Arkadiusz Chęciński udzielił poparcia Małgorzacie Kidawie-Błońskiej w prawyborach prezydenckich w PO

Sosnowiec, Chorzów i Rybnik. Małgorzata Kidawa-Błońska gości dzisiaj w naszym regionie, gdzie spotyka się z przedstawicielami lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej. Poparcia udzielił jej m.in. prezydent Sosnowca.

Przypomnijmy, Małgorzata Kidawa-Błońska rywalizuje z prezydentem Poznania, Jackiem Jaśkowiakiem o bycie kandydatem PO w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Podczas spotkania w Sosnowcu poparcia obecnej wicemarszałek Sejmu udzielił prezydent Arkadiusz Chęciński:

Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała  Radiu eM, że chce przekonać każdą koleżankę i każdego kolegę do swojej wizji prezydentury:

Prawybory mają się odbyć 14 grudnia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama