107,6 FM

Wojewoda śląski podsumowuje 4 lata. Jarosław Wieczorek pozostaje na stanowisku

Przez ostatnie cztery lata odnotowaliśmy w województwie wzrost jakości życia. Tak ocenił swoją kadencję wojewoda śląski Jarosław Wieczorek, który rozpoczął pracę 4 lata temu - 9 grudnia 2015 roku.

9 grudnia 2015 roku - rozpoczął pracę na swoim stanowisku wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. Dzisiaj podsumował cztery lata swojej kadencji. Jakie to były lata w jego ocenie?

 

Od tego czasu swoją funkcję pełni również wicewojewoda Jan Chrząszcz. Powiedział on Radiu eM o wyzwaniach, jakie stoją przed administracją rządową w województwie śląskim:

 

Jarosław Wieczorek uważa, że region znajduje się w dobrej sytuacji ekonomicznej. Wojewoda śląski oraz tutejsi wicewojewodowie zostają na kolejną kadencję. Tak zdecydował w piątek premier Mateusz Morawiecki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama