107,6 FM

Przesłuchania do nowej scholi archikatedralnej, Katowice, 13 i 20 grudnia

Przesłuchania do nowo powstającej scholi archikatedralnej odbędą się 13 i 20 grudnia o godzinie 18.30 w salce parafialnej przy probostwie katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Zaproszone są wszystkie osoby między 16. a 50. rokiem życia, pragnące służyć Bogu poprzez śpiew liturgiczny.

Głównym zadaniem zespołu będzie prowadzenie śpiewów podczas świąt i uroczystości celebrowanych w katowickiej katedrze. Nie jest wymagana znajomość nut, aczkolwiek mile widziane będzie doświadczenie chóralne.

Zespół prowadzić będzie Filip Białas, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: bialas.filip@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama