107,6 FM

Dr Wojciech Sołtys, psychiatra z Bytomia nagrodzony za pomoc policjantom i żołnierzom

Psychiatra nagrodzony za szybkie i skuteczne udzielanie pomocy policjantom i żołnierzom po trudnych przeżyciach. Dr Wojciech Sołtys, kierownik Oddziału Psychiatrii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 4 w Bytomiu został odznaczony Medalem Fundacji "Salut".

Lekarz dr Wojciech Sołtys został wyróżniony za  pomoc udzielaną funkcjonariuszom służb mundurowych znajdujących się w trudnych sytuacjach stresogennych. Mówi Grzegorz Matyjaszczyk prezes fundacji "Salut":

Rocznie na oddziale psychiatrii bytomskiego szpitala udzielana jest pomoc kilkunastu funkcjonariuszom policji, straży pożarnej czy wojska:

Fundacja "Salut" zamierza w przyszłości stworzyć system opieki nad służbami mundurowymi i ich rodzinami oraz punkty terapii społecznej, pomocy psychologicznej i psychiatrycznej w miastach garnizonowych.

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama