107,6 FM

Dziennikarka Radia eM - Justyna Stolfik-Binda z poruszającym i szczerym przesłaniem przed Świętami Bożego Narodzenia

- Jeśli zaprosimy Pana Boga do naszych największych problemów, to na pewno wszystko się ułoży. Nauczyły mnie tego dwa najboleśniejsze wydarzenia w moim życiu – mówi Justyna Stolfik-Binda, dziennikarka Radia eM i opowiada o dwójce swoich utraconych dzieci.

- Były pytania: Panie Boże dlaczego jedno dziecko zabrałeś, kolejne dałeś i ono jest tak ciężko chore, że mam je urodzić tylko po to, by patrzeć jak ono umiera? - mówi Justyna Stolfik-Binda w adwentowym nagraniu, które można obejrzeć poniżej. Nasza redakcyjna koleżanka w szczerym przesłaniu dzieli się swoim największym życiowym doświadczeniem.

Mówi o propozycjach aborcji jakie usłyszała, strachu o swoje dzieci, tysiącu pytań jakie rodziły się w sercu, trudnych rozmowach z Bogiem i wsparciu męża. - To była pustka i przerażenie. Wtedy przypomniałam sobie o modlitwie ojca Dolindo: Jezu Ty się tym zajmij  - wspomina Justyna, która w pewnym momencie prosiła już tylko Boga, by jej nie opuszczał.

Jest to część adwentowych rozważań z Gościem Niedzielnym. #4 Adwent 2019 z gosc.pl Na co czekamy?:

#4 Adwent 2019 z gosc.pl Na co czekamy? Bałam się, że umrę. Prosiłam: Jezu, Ty się tym zajmij
Gość Niedzielny

Oglądaj też na stronie Gościa Niedzielnego tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama