107,6 FM

Katowice. Śmiertelne potrącenie na torach w Katowicach

Dwa wypadki na torach w Katowicach miały miejsce w nocy z 14 na 15 grudnia. W jednym przypadku potrącona osoba zmarła, w drugim przypadku - osoba została ranna i trafiła do szpitala.

Oba wypadki miały miejsce na głównych liniach kolejowych na terenie Katowic. Oba zostały zakwalifikowane jako potrącenia osób postronnych, przechodzących przez tory poza przejazdami i przejściami - poinformowało Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Śmiertelny wypadek miał miejsce po godz. 22.00 na szlaku Katowice Brynów-Katowice. Tor nr 1 pozostawał zamknięty do 2.40 w niedzielę. Opóźnionych zostało łącznie 11 pociągów.

Drugi wypadek miał miejsce nad ranem, po godz. 5.00 w rejonie przystanku osobowego Katowice-Szopienice Południowe. Potrącona osoba trafiła do szpitala, a podróżni z pociągu zostali przesadzeni do składu zastępczego.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama