107,6 FM

W wieczór wigilijny zapraszają samotnych i potrzebujących

Taka wieczerza wigilijna zostanie przygotowana 24 grudnia w Tarnowskich Górach. Organizatorzy liczą na pomoc w zaproszeniu na nią gości.

Wśród licznych podobnych spotkań organizowanych w tych dniach ta wigilia dla samotnych i potrzebujących jest wyjątkowa, bo odbędzie się w wigilijny wieczór. Już po raz trzeci przygotowuje ją tarnogórskie Stowarzyszenie "Plasterek".

Zapraszają do wspólnego wigilijnego stołu 24 grudnia o 16.00. Wieczerza odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica w Tarnowskich Górach (ul. Piłsudskiego 1).

Na tych, którzy przyjdą, będą czekały ciepłe wigilijne potrawy, słodkości, napoje bezalkoholowe, upominki pod choinką dla dzieci i dorosłych. Goście podzielą się opłatkiem i będzie wspólne kolędowanie.

Organizatorzy proszą o informowanie osób samotnych i potrzebujących o tym wigilijnym spotkaniu.

Zachęcają też do wsparcia w przygotowaniach sali, które rozpoczną 23 grudnia od godz. 10. Ciągle można pomóc w przygotowaniu paczek, potrzeba nowych rękawiczek i słodyczy, a także pojemników na żywność, serwetek świątecznych, dużych torebek na prezenty.

Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku i pod numerem: 503 054 836.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama