107,6 FM

Bożonarodzeniowe słowo abp. Wiktora Skworca

- Możemy przemieniać i ubogacać rzeczywistość tego świata - zapewnia w świątecznym przesłaniu metropolita katowicki. Swoje życzenia na Boże Narodzenie skierował szczególnie do rodaków przeżywających święta na emigracji.

Abp Skworc przypomina, że nadchodzące święta przede wszystkim pozwalają doświadczać bliskości i tkliwości Boga, który staje się człowiekiem. - Bóg przychodzi zawsze z bogactwem łaski, miłości i pokoju. Wyposaża nas na drogę naszego życia. Daje nam Ducha Świętego. Dzięki temu Darowi możemy przemieniać rzeczywistość tego świata - mówi.

Jednocześnie dodaje, że ta rzeczywistość wciąż trwa i rozciąga się na całe nasze życie: - Tajemnicę obecności i bliskości Boga odkrywamy w każdej Eucharystii.

- Oby ta noc Bożego Narodzenia przedłużyła się na wszystkie dni nowego roku - życzy, zapewniając o pasterskiej modlitwie i pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania życzeń abp. Skworca na tegoroczne Boże Narodzenie.

Bożonarodzeniowe Słowo abp. Wiktora Skworca (do internautów i nie tylko)
Archidiecezja Katowicka
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama