107,6 FM

Rybnik. O historii żużla i książce "Jaśko ze Lwowa. Historia mistrza"

Historię żużla wspominano w punkcie informacyjnym Halo Rybnik. Okazją była promocja książki "Jaśko ze Lwowa. Historia mistrza".

Dziennikarz sportowy Leszek Błażyński opisał losy Jana Palucha, byłego żużlowca Polonii Bytom i Górnika Rybnik. - W książce znajdziemy ponad 100 unikatowych fotografii - mówi jej autor:

- Kiedyś czarny sport wyglądał zupełnie inaczej - wspomina Henryk Grzonka, znawca dyscypliny i dziennikarz sportowy:

Książka "Jaśko ze Lwowa. Historia mistrza" zawiera fotografie z lat 40., 50., i 60. Publikacje można było wygrać w konkursie Radia eM w "Strefie Sportu" w piątek 27 grudnia. Zwycięzcy gratulujemy!

Więcej wspomnień o historii żużla (m.in. okiem Andrzeja Wyglendy) i relacji ze spotkania w Halo Rybnik można posłuchać także tutaj: Henryk Grzonka, Andrzej Wyglenda i Leszek Błażyński o żużlu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama