107,6 FM

Nie żyje Alicja Mazurek. Miała zaledwie 19 lat

Alicja Mazurek zmarła 29 grudnia. Rodzina, lekarze, przyjaciele i wiele osób walczyło o jej życie i zdrowie.

Alicja 19 lutego 2018 r. jechała samochodem wraz z kolegą ze wspólnoty Guadalupe. Auto z dużą prędkością (ale nie większa niż w tym miejscu pozwalały przepisy) uderzyło w wiadukt przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Kierowca zginął na miejscu. Alicji lekarze także nie dawali wielkich szans na przeżycie. 

Wypadek dwojga młodych ludzi wstrząsnął Lublinem. Ala przeżyła kilka operacji. Wszystkie były wspierane modlitwą. Po leczeniu w lubelskim szpitalu trafiła do warszawskiej kliniki "Budzik".

15 grudnia 2019 r. otworzono w Turce pod Lublinem specjalny ośrodek neurorehabilitacji. Rodzice Alicji wybudowali go z myślą o swoim dziecku, ale także po to, by pomóc wielu innym ludziom, którzy potrzebują specjalistycznej terapii.

Alicja Mazurek zmarła 29 grudnia. Miała zaledwie 19 lat.

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • My2018
  29.12.2019 21:55
  Spoczywaj w spokoju piękny aniołku:(
  doceń 13
 • ksadea
  29.12.2019 22:38
  MichalMos: Licz się że słowami domorosły filozofie; cóż to CIEKAWEGO Bóg może chcieć POKAZAĆ przez ŚMIERĆ?!!!!
 • mira
  30.12.2019 08:54
  @Ksadea: Nie pierwszy raz Bóg posługuje sie smiercia by coś pokazać. Warto wspomnieć potop bibilijny czy ostania plage egipska (zabicie pierworodnych dzieci). Śmierć meczenników rowniez mozna do tego zaliczyć.
  doceń 4
 • Neo
  30.12.2019 16:03
  Bóg nikogo nie zabija! To jest stek bzdur.. Wy macie być dobrym ludźmi. Dał wam wybór. Albo on albo szatan. Itak szatan dziś rządzi światem. Jest obecny i ma wszedzie swoich poplecznikow. BANKIERZY, finansjera światowa. To on tym rzadzi! Ma wpływ na wszystkie państwa świata. On wywołał wszystkie wojny!! A my. My musimy się modlić i wierzyć tylko w Boga mu oddawać cześć! To tylko to, on, nas wyzwoli.....

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama