107,6 FM

Śląskie. Policja publikuje spot z aktorką Kingą Preis. Chodzi o przejścia dla pieszych

Śląska Policja apeluje do kierowców i pieszych o ostrożność przy przejściach dla pieszych. W minionym roku na drogach w regionie życie straciło 59 pieszych. Specjalny spot z udziałem aktorki Kingi Preis ma pomóc trafić do wyobraźni.

W ubiegłym roku na śląskich drogach zginęło 59 pieszych. Policyjne statystyki pokazują też, że najwięcej pieszych ginie na oznakowanych przejściach dla pieszych. 

Dlatego śląscy policjanci wyprodukowali specjalny spot zwracający uwagę na bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mówi nadkomisarz Sławomir Zagrobelny z Wydziału Ruchu Drogowego wojewódzkiej komendy w Katowicach:

W ponad 87 procentach winę za wypadek ponoszą kierowcy. Jaki błąd najczęściej popełniają? najczęściej popełniają kierowcy:

 W spocie wystąpiła znana aktorka Kinga Preis. Można go zobaczyć na stronie internetowej śląskiej policji, a także na fanpage`u Radia eM na facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama