107,6 FM

Chorzów. "Okienko górnicze" wznawia działalność

Zakład Ubezpieczeń Społecznych dziś (13.01) wraca z usługą skierowaną do zainteresowanych emeryturami górniczymi.

"Okienko górnicze" to porady ekspertów udzielane w chorzowskim oddziale ZUS. Działa w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od 14 do 17 w pokoju 42 (ul. Dąbrowskiego 45).

Zasięgnąć w nim informacji mogą nie tylko pracownicy kopalń osobiście, ale także przedstawiciele zakładów, którzy są odpowiedzialni za przygotowywanie dokumentacji dla odchodzących na emeryturę.

"Okienko górnicze" działało już w latach ubiegłych i właśnie w uwagi na duże zainteresowanie akcja będzie kontynuowana.Dotąd o konsultację w sprawie świadczeń górniczych prosiło kilkaset osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama