107,6 FM

Wadowice. W sobotę spotkanie z cyklu "Takim Go pamiętamy"

Jaki był Jan Paweł II? Jak wyglądała z nim współpraca? Na te pytania odpowie ks. Paweł Ptasznik podczas kolejnego spotkania z cyklu "Takim Go pamiętamy", który odbędzie się w Sali Teatralnej Domu Katolickiego w Wadowicach.

O współpracy z Janem Pawłem II opowiadać będzie kapłan archidiecezji krakowskiej, bliski współpracownik Jana Pawła II i Benedykta XVI, kierownik Sekcji Polskiej i Słowiańskiej Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej - ks. Paweł Ptasznik.

Rektora kościoła Św. Stanisława Biskupa Męczennika w Rzymie i duszpasterza polskiej emigracji w Wiecznym Mieście będzie można posłuchać w sobotę 18 stycznia w Sali Teatralnej Domu Katolickiego w Wadowicach na placu Jana Pawła II 1.

Początek spotkania o godz. 17.00. Bezpłatne bilety do odebrania w Kasach Muzeum (pl. Jana Pawła II 5).

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama