107,6 FM

Maciej Biskupski: Prawnicy będą analizowali materiał TVP o Katowicach

- Prawnicy Urzędu Miasta będą analizowali materiał TVP - powiedział w Radiu eM Maciej Biskupski, przewodniczący katowickiej Rady Miasta.

Maciej Biskupski: Prawnicy będą analizowali materiał TVP o Katowicach  

- Nie wydaje mi się, by osoby, które przygotowywały ten program, miały jakiś inny cel niż pokazanie Katowic w niekorzystnym świetle - mówił w Radiu eM Maciej Biskupski.

Przewodniczącego katowickiej Rady Miasta pytaliśmy o magazyn Anity Gargas, w którym mowa m.in. o budowie stadionu miejskiego.

Na pytanie, dlaczego w programie nie wypowiedział się żaden z radnych rządzącego Katowicami Forum Samorządowego, Maciej Biskupski odpowiedział, że był "przeświadczony, że wypowiedzi radnych będą choć częściowo zmanipulowane". - Co do stadionu, sytuacja jest patowa, ale według moich informacji trwają dość zaawansowane rozmowy między urzędem miasta a projektantami - powiedział przewodniczący Rady Miasta.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama