107,6 FM

Imprezy dla Franka, Knurów, 9 lutego i Chorzów 16 lutego

Franek Surdel to półroczny chłopczyk z Knurowa. Zdiagnozowano u niego najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Jedynym ratunkiem jest kosztowna terapia genowa w USA.Aby wspomóc zbiórkę pieniędzy, na rzecz chłopca organizowane są:

  • 9 lutego o 17.30 spektakl muzyczny „Paraklet” w wykonaniu Artystów Polskiego Teatru Historii w parafii pw. Świętych Cyryla I Metodego w Knurowie. Podczas spektaklu prowadzona będzie zbiórka na rzecz Franka.
  • 16 lutego o 17.00 koncert zespołu NiemaGotu w Starochorzowskim Domu Kultury.

Podczas koncertu odbędą się licytacje atrakcyjnych towarów i usług oraz kiermasz rękodzieła. Cały dochód z koncertu przeznaczony zostanie na leczenie Franka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama