107,6 FM

IV kurs psałterzystów, Katowice, luty-marzec 2020

Podkomisja ds. kształcenia Archidiecezjalnej Komisji Muzyki Sakralnej zaprasza do udziału w IV Kursie psałterzystów archidiecezji katowickiej.

Zajęcia odbywać się będą w budynku Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach przez sześć sobót: 8, 15, 22, 29 lutego, oraz 7, 14 marca 2020, w godzinach 10.00-14.00.

Wykłady i zajęcia muzyczne poprowadzą specjaliści z zakresu liturgiki, muzyki kościelnej oraz emisji głosu.

W kursie mogą wziąć udział osoby (młodzież od 14 roku życia i dorośli) z predyspozycjami głosowymi umożliwiającymi dalsze kształcenie.

Koszt udziału: 100 zł (w tym zbiór psalmów “Psallite Domino sapienter”, Opole 2017).

Po wstępnym przesłuchaniu kwalifikacyjnym (8 lutego), uczestnik przestawia pismo ks. Proboszcza kierujące go na kurs i uiszcza opłatę.

Zgłoszenia (należy podać: imię i nazwisko, wiek oraz nazwę parafii kierującej kandydata na kurs) proszę kierować na adres wieslaw.hudek@katowicka.pl do 6 lutego2020 włącznie.

Osoby niepełnoletnie dodatkowo powinny przedstawić pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach.

Ewentualne pytania można kierować do ks. dra Wiesława Hudka, na podany wyżej e-mail lub telefonicznie kom. 609 817 716

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama