107,6 FM

Co w numerze? #10

Najnowszy numer na II niedzielę Wielkiego Postu jest już dostępny w sprzedaży tradycyjnej i e-wydaniu.

Numer otwiera relacja ze skupienia dla księży z konferencją Aleksandra Bańki, świeckiego lidera, filozofa i politologa, który po spotkaniu na FB napisał: „To było prawdziwe wyzwanie - mówić do tak licznego grona kapłanów. Ale także wielki przywilej i radość”.

„Miała dar prostego wyjaśniania trudnych spraw” to wspomnienie Ewy Szeligi, zmarłej niedawno nauczycielki religii, autorki bloga „Ewa kontra rak”, która odeszła po ciężkiej chorobie.

Zainteresowanym duszpasterstwem młodzieży polecamy artykuł „Ich dom w Kościele”, który wyjaśnia ideę programu „Młodzi na progu” i zapowiada konferencję, która odbędzie się w maju w Centrum Kultury „Zamek w Toszku”.

Również w Toszku działa „Muzeum w starej szkole”, które jest laureatem konkursu, ogłoszonego przez Muzeum Śląskie w Katowicach. O jego idei i pasjonatach historii lokalnej można przeczytać w tekście „Warto poznawać małą ojczyznę”.

W najnowszym numerze zamieściliśmy także relacje z różnych wydarzeń i zapowiedzi tego, co przed nami.  

"Gość Gliwicki" na 8 marca jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama