107,6 FM

Katowice. "Rodzina przestrzenią spotkania" hasłem 13. Metropolitalnego Święta Rodziny

Debaty, konferencje, spotkania, koncerty, spektakle i imprezy sportowe - i to wszystko dla całych rodzin. W regionie trwają przygotowania do 13. edycji Metropolitalnego Święta Rodziny.

- Rodzina przestrzenią spotkania - to hasło tegorocznej edycji Metropolitalnego Święta Rodziny. Wydarzenie rozpocznie się 23 maja uroczystą inauguracją w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a zakończy 7 czerwca koncertem finałowym w Katowicach.  
Metropolita katowicki abp Wiktor Skworc podkreśla znaczenie tego święta, które jednoczy samorządy i instytucje:

Inicjatorka wydarzenia, prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, nawiązując do hasła 13. edycji Metropolitalnego Święta Rodziny, tak mówi o swoich rodzinnych spotkaniach:

To już 13-sta edycja Metropolitalnego Święta Rodziny. W ostatnich latach na wydarzenie składało się ok. 120-u imprez i propozycji religijnych, kulturalnych i sportowych. Podobnie będzie w tym roku. Szczegóły już niebawem będzie można znaleźć na stronie www.swieto-rodziny.pl.

Na co zwrócić szczególną uwagę? - wyjaśnia Dorota Szatters z zabrzańskiego magistratu:

To właśnie na stronie internetowej www.swieto-rodziny.pl systematyczne będą pojawiać się zgłoszone przez magistraty wydarzenia i imprezy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama