107,6 FM

Żory. Przegląd pieśni pasyjnych odwołany

XV edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Chórów Kościelnych Pieśni Pokutnej i Pasyjnej była zaplanowana na 28 marca.

W komunikacie przekazanym przez organizatorów czytamy: "Z uwagą śledzimy informacje i zalecenia rządu polskiego dot. postępowania w sprawie koronawirusa. Ze względu na zamknięcie budynków szkolnych i brak możliwości logistycznych z tym związanych organizatorzy OPCKPPiP w Żorach podjęli decyzję o odwołaniu Przeglądu. XV edycję zostanie przeprowadzona 20 marca 2021 roku".

Jednocześnie organizatorzy zapewniają, że zespoły przyjęte do zawieszonej edycji będą przyjęte w 2021 r. w pierwszej kolejności. Muszą jedynie potwierdzić chęć uczestnictwa, bez konieczności ponownego wypełniania karty zgłoszenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama