107,6 FM

Koronaserwis parafialny powstał u św. Jacka w Gliwicach-Sośnicy

To odpowiedź duszpasterzy na zagrożenie epidemiczne. Już dziś transmisja modlitwy różańcowej z kościoła.

Koronaserwis ma cztery działy: komunikaty i informacje, transmisje z kościoła, codzienna modlitwa w dobie wirusa i propozycje dla dzieci i młodzieży. Już dziś odbędzie pierwsza transmisja modlitwy różańcowej.

- Przez najbliższy tydzień, każdego dnia  o godz. 20.30, bez udziału wiernych księża naszej parafii będą odmawiali w kościele różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych  i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Prosimy wszystkich naszych parafian, aby w tym samym czasie w swoich rodzinach odmawiali różaniec w duchowej łączności z nami, kapłanami. Zapraszamy do włączenia transmisji wideo z naszego kościoła - zapraszają duszpasterze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama