107,6 FM

Posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego z udziałem prezydenta

Prezydent Andrzej Duda i premier Mateusz Morawiecki wezmą w czwartek udział w posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego - poinformowało BBN.

Posiedzenie odbędzie się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego w formule telekonferencji - część uczestników będzie się łączyła zdalnie.

Tematem posiedzenia będą działania związane z walką z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

W skład Zespołu wchodzą premier jako przewodniczący Zespołu, szefowie: MON, MSWiA i MSZ, oraz - w zależności od potrzeb - inne organy administracji rządowej.

Po zakończeniu posiedzenia planowana jest wypowiedź prezydenta dla mediów.

W Polsce zakażenie koronawirusem stwierdzono u 287 osób, pięcioro chorych zmarło.

We wtorek poinformowano, że po dwutygodniowej hospitalizacji wyzdrowiał pierwszy pacjent, u którego w Polsce stwierdzono zakażenie nowym koronawirusem.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama