107,6 FM

Gorzkie Żale na żywo

Zapraszamy na transmisję nabożeństwa Gorzkich Żali z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Obornikach Śląskich. Początek o 17.45.

Okienko transmisji będzie dostępne kilka minut przed rozpoczęciem nabożeństwa. Serdecznie zapraszamy. Zachęcamy również do zaopatrzenia się w odpowiednie teksty, które pozwolą nam na aktywne uczestnictwo i włączenie się w śpiew Gorzkich Żali. Dziś śpiewana będzie ich pierwsza część.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • John
  22.03.2020 16:53
  Może by tak dać link do transmisji?
  doceń 0
 • Koszbig
  22.03.2020 17:29
  A gdzie te Gorzkie Żale, w telewizji, czy może w internecie pod jakim adresem. Wiem, że autor wie ale ja nie wiem. To tak jak kierowca jedzie bez świateł i mówi ale przecież ja widzę :)
  doceń 0
 • podajnik
  22.03.2020 17:43
  I okienka brak...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama