107,6 FM

Live z Tomaszem Rożkiem wspierający rodziców podczas kwarantanny

Razem z Forum Tato.Net zapraszamy na spotkanie live z Tomaszem Rożkiem. Bezpłatna transmisja już w poniedziałek 23 marca o godz. 20.00 na naszej stronie.

W epoce fake newsów trzeźwość w myśleniu oraz nieustająca ciekawość świata to niezwykle cenne cechy, którymi powinniśmy się kierować oraz przekazywać je naszym dzieciom. Dzięki tym umiejętnościom dzieci będą mogły stawiać trafne pytania i dążyć do jak najlepszego zweryfikowania otrzymywanych wiadomości. 

Jak nie ulegać wirusowi głupoty i efektywnie pomóc dziecku w nauce przez internet podpowie dziś już o 20 dr Tomasz Rożek. Zapraszamy do oglądania.

Jak nie ulegać wirusowi głupoty oraz efektywnie pomagać dziecku w nauce przez internet?
Inicjatywa Tato.Net

Więcej wystąpień na Forum Tato.Net: Forum Tato.Net Mądrość & Skuteczność - Edycja Wiosenna po raz pierwszy w całości online.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama