107,6 FM

Zapraszamy na transmisję Mszy dla rodzin z dziećmi

- Będzie to Msza św. tak przygotowana, by dzieci mogły w niej lepiej uczestniczyć - zaprasza ks. Jarosław Ogrodniczak, proboszcz parafii Świętej Rodziny w Piekarach Śląskich, skąd o 11.00 będziemy transmitować Eucharystię.

Jak zapowiadają księża parafii Świętej Rodziny, transmitowana o 11.00 Msza będzie miała taki charakter, by dzieciom było łatwiej się w nią włączyć i przeżyć Liturgię w skupieniu. Specjalnie dla dzieci zostanie przygotowana homilia do skróconej Liturgii Słowa, teksty piosenek i profesjonalnie przeprowadzona transmisja.

- Bądźcie z nami kilka minut wcześniej, ponieważ przed Mszą chcemy jeszcze wprowadzić dzieci w Liturgię - prosi ks. Jarosław Ogrodniczak.

Niedzielną Eucharystię będziemy transmitować (29 marca) z kościoła Świętej Rodziny w Piekarach Śl. o 11.00.

Msza Święta dla rodzin z dziećmi [29.03.2020]
Św. Rodzina Piekary
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama