107,6 FM

#Zostańwdomu. Zapal święcę wirtualnie. Pomóż z serca realnie!

Wasz dar serca to symbol łączności z Kościołem posługującym ubogim w tym szczególnym czasie wielkiej próby człowieczeństwa i miłości bliźniego! - apeluje Caritas gliwicka.

Na stronie internetowej Caritas Diecezji Gliwickiej opublikowała list z prośbą o pomoc finansową.

"W minionych latach, kupując świece na stół wielkanocny, pomagaliście Państwo najbiedniejszym, chorym, seniorom, niepełnosprawnym i samotnym. To dzięki Waszej hojności mogliśmy zadbać o najważniejsze potrzeby tychże osób. Tegoroczne świece wielkanocne trafiły co prawda do Waszych parafii, ale niestety obecna sytuacja nie pozwala na ich nabycie. Dlatego też APELUJEMY do zapalenia świecy wielkanocnej na sposób wirtualny – poprzez wpłaty darowizny, która będzie cegiełką dla wsparcia najbardziej potrzebujących", czytamy.

Wpłaty można dokonać za pośrednictwem bezpiecznego systemu płatności elektronicznych DOTPAY lub na konto BANK PEKAO S.A. I o/Gliwice 57 1240 1343 1111 0010 0216 7128 z tytułem płatności: „Świeca Wielkanocna”. Caritas prosi też o wsparcie akcji modlitwą.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama