107,6 FM

Archidiecezja. E-przygotowanie do Wielkanocy

Już sama nazwa mówi wszystko - Holy Week, czyli z angielskiego Wielki Tydzień. Zapraszamy do śledzenia witryny Holyweek.pl - projektu przed Wielkanocą w czasach koronawirusa.

Łamigłówki, filmy i inspiracje do rozważań - jednym słowem wszystko, czego trzeba do dobrego przeżycia Wielkiego Tygodnia - są dostępne na stronie Holyweek.pl.

- Święta odbędą się, jak co roku, ale sposób ich przeżywania będzie inny. Teraz będzie zależał tylko od ciebie i twojej rodziny. Zapraszam was do udziału w projekcie "Rodzinna Wielkanoc". Mam nadzieję, że na czas Wielkiego Tygodnia stworzymy jedną, wspólną rodzinę - mówi, zapraszając do udziału w projekcie ks. Sebastian Mandrysz, wikary z parafii w Rudziej Śląskiej Orzegowie. - Chcemy doświadczyć radości ze zmartwychwstania - dodaje.

Projekt skierowany jest do chętnych w każdym wieku - są zadania dla najmłodszych i dla tych nieco starszych. Propozycje są przygotowane na każdą porę dnia. Stronę warto odwiedzać codziennie, bowiem pojawiają się na niej nowe treści, które krok po kroku przypominają o tym, co jest naprawdę ważne w zbliżającej się Wielkiejnocy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama