107,6 FM

Katowice. Sztafeta scholankowa u oblatów

Dziewczynki śpiewające w parafialnym chórze, mimo braku możliwości wspólnych spotkań, postanowiły ćwiczyć i razem śpiewać.

Na warsztat wzięły piosenkę "Bóg tak umiłował świat". Do jej wykonania może dołączyć każdy. Wystarczy nagrać swój głos i przesłać mailem na adres parafii. Szczegółowe wytyczne związane ze sposobem nagrywania dźwięku są dostępne na stronie. "Jak to zrobić: Potrzebujemy dwóch telefonów (lub komputera i telefonu). Na słuchawkach słuchamy piosenki »Bóg tak umiłował świat«, a na drugim telefonie nagrywamy na dyktafon, jak śpiewamy lub gramy (słuchawki są po to by nie było słychać dźwięku z filmiku na Waszym nagraniu - TO WAŻNE), później nagrany plik z dyktafonu przesyłacie jako załącznik" - czytamy.

Do scholi dołączyli m.in. o. Bartosz Madejski, proboszcz parafii czy Bartuś, który jest towarzyszem najmłodszych w trakcie Mszy św.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama