107,6 FM

Śląskie. Oaza diecezji gliwickiej razem z Caritas w Zabrzu pomagają w walce z koronawirusem

Szyją maski, drukują przyłbice i dowożą posiłki seniorom. Członkowie Domowego Kościoła we współpracy z Caritasem parafii św. Anny i św. Andrzeja w Zabrzu walczą z koronawirusem.

Członkowie Domowego Kościoła we współpracy z Caritasem parafii św. Anny i św. Andrzeja w Zabrzu szyją maseczki i dowożą posiłki seniorom. - Ponad 600 masek trafiło już do kilku placówek na terenie Zabrza, Gliwic i Świętochłowic - mówi Krystyna Ciszek, krawcowa, która zaangażowała się w akcję:

W akcję włączyli się także inni wolontariusze. Potrzeb jest jednak zdecydowanie więcej, dlatego Oazowicze zapraszają do kontaktu chętnych do pomocy w szyciu maseczek.

- Pomóc może każdy - mówi jeden z inicjatorów akcji, Marek Świder:

Każde wpłacone 10 zł to jeden dwudaniowy obiad. Jak można pomóc? Pod tym linkiem znajdziecie szczegóły.

Śląskie. Oaza diecezji gliwickiej razem z Caritas w Zabrzu pomagają w walce z koronawirusem   Oaza diecezji gliwickiej pomaga w walce z koronawirusem gliwice.oaza.pl
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama