107,6 FM

Jak znaleźć najlepszą ofertę kredytu gotówkowego?

Puść wodze fantazji i wyobraź sobie, że masz kilka tysięcy złotych, które możesz wydać na dowolny cel. Co z nimi zrobisz? Podróż? A może zakup samochodu lub remont? Zainwestujesz w siebie? Spłacisz inne zaległości? Możliwości jest bardzo dużo! A co powiesz na to, że… to wszystko jest na wyciągnięcie ręki? Wystarczy tylko, że skorzystasz z kredytu gotówkowego. Dowiedz się więcej!

Wiele osób obawia się brania pożyczek na realizację marzeń. Jednak, obawy te są bezpodstawne. Kredyt gotówkowy może być tani i dopasowany do Twoich możliwości finansowych. Musisz tylko znaleźć dobrą ofertę. Jak to zrobić? Jest jeden bardzo prosty sposób - internetowe porównywarki pożyczek bankowych.

 

Jak działa porównywarka kredytów?

Zastanawiasz się, jak w prosty sposób obliczyć ratę kredytu? Chcesz poznać koszty zobowiązania? Dobry sposób to skorzystanie z internetowej porównywarki, którą znajdziesz na np. https://sowafinansowa.pl/pozyczki-bankowe/.

Na stronie znajduje się formularz. Podaj w nim, jaka kwota kredytu oraz okres kredytowania Cię interesują. W odpowiedzi zwrotnej pojawią się aktualne oferty banków. W szczegółach propozycji znajdziesz:

l  wysokość raty,

l  całkowity koszt pożyczki,

l  wartość RRSO,

l  datę pierwszej i ostatniej spłaty kredytu.

Obok znajdują się także informacje o wymaganiach banku. Niektóre placówki nakładają ograniczenia wiekowe lub wymagają zaświadczenia o dochodach od pracodawcy. Jednak z powodzeniem znajdziesz oferty, w których potrzebny jest np. tylko wyciąg z konta lub Twoje oświadczenie o zarobkach.

 

Po wybraniu najbardziej atrakcyjnej propozycji kliknij „sprawdź ofertę”. System przeniesie Cię na stronę internetową banku, gdzie uzupełnisz dane osobowe oraz informacje o Twojej sytuacji finansowej. Po akceptacji regulaminów złożysz wniosek. W przypadku pytań zawsze możesz skontaktować się z biurem obsługi klienta. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, to pieniądze otrzymasz zazwyczaj na drugi dzień.

 

Jaki kredyt jest atrakcyjny?

Uzupełniłeś formularz w porównywarce kredytów i nie wiesz, jak wybrać najlepszą i najtańszą ofertę? Zwróć uwagę na wysokość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, czyli RRSO. Ten wskaźnik pokaże Ci, ile zapłacisz za swój kredyt w skali roku. Dzięki temu nie musisz analizować każdej oferty pod względem prowizji, oprocentowania czy dodatkowych kosztów. RRSO „zrobi” to za Ciebie.

Zobacz różnicę na przykładzie oferty kredytu na 10 000 zł na sowafinansowa.pl:

Pożyczka bankowa na 10 000 złotych na 36 miesięcy

Dostępne oferty:

l  Citi Handlowy - RRSO 11,18%, rata 650 złotych.

l  Alior Bank - RRSO 24,77%, rata 770 złotych.

Różnica w wysokości miesięcznej raty wynosi 120 złotych. Całkowita kwota do spłaty w przypadku Alior Banku w porównaniu do oferty Citi Handlowy jest wyższa o ponad 4000 złotych!

 

Jak widzisz, różnice mogą być naprawdę znaczące, a tu przecież chodzi o Twoje, ciężko zarobione, pieniądze. Im niższe RRSO, tym więcej oszczędności, dlatego nie warto zbyt pochopnie podejmować decyzji o kredycie gotówkowym. Dzięki porównywarce pożyczek bankowych masz dużo czasu na zapoznanie się z wszystkimi ofertami, które są dostępne na rynku. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i dokładnie przeanalizuj propozycje. Wybierz kredyt najbardziej dopasowany do siebie i ciesz się spełnianiem marzeń!

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama