107,6 FM

Co oferują hybrydowe zegarki Timex? Te funkcje Was zaskoczą

Zegarki hybrydowe można potraktować jako alternatywę dla smartwatchów. To produkt bardziej zaawansowany od klasycznego czasomierza, lecz posiadający analogowy cyferblat. Z jego funkcjonalności na pewno będą zadowoleni ci, którzy lubią nowoczesne akcesoria, ale nie naszpikowane elektroniką. Tym, co pozytywnie zaskoczy każdego kupującego zegarek hybrydowy Timex, jest jego niska cena.

Zegarki hybrydowe Timex są kompatybilne ze smartfonami, które mają system Android lub iOS. Łączą się z nimi przez Bluetooth, aby jeszcze lepiej pomóc Ci w kontrolowaniu codziennych aktywności oraz ułatwić przeprowadzanie treningu i analizowanie jego efektów.

Zegarek hybrydowy Timex – najważniejsze funkcje

Entuzjaści nowych technologii na pewno nie będą zaskoczeni, gdy dowiedzą się, w jakie funkcje producent wyposażył zegarek hybrydowy. Timex zadbał o to, aby wizualnie i pod względem wyposażenia produkt spełniał wszelkie oczekiwania. I tak, na przykładzie modelu IQ+ dostępnego w sklepie Zegarki Centrum widać, że zegarek hybrydowy Timex w standardzie oferuje funkcje:

  • łącz i przeglądaj – pozwala na synchronizację zegarka z aplikacją Timex Connected zainstalowaną na telefonie. Dzięki temu możesz stale monitorować swoją aktywność – ilość kroków, dystans, spalone kalorie, a także długość i jakość snu,

Timex IQ+ TW2P95000

 

  • śledź wyniki i osiągaj cele – obręcz umieszczona wewnątrz bransoletki zegarka pozwala na wiarygodny pomiar ilości kroków, przebytego dystansu oraz pokazuje datę i sekundy z niezwykłą precyzją. Masz swój cel treningowy? Na dolnej tarczy zobaczysz, w jakim stopniu udało Ci się go już zrealizować.
  • podświetlenie indoglo – technologia pozwala na podświetlenie całej tarczy, aby kontrola wyników i odczytywanie godziny były możliwe nawet po zmroku,
  • synchronizacja czasu i dokładnej daty – zegarki z serii IQ Move synchronizują się bezprzewodowo ze smartfonem i na bieżąco monitorują poprawny czas.

Zegarki sparowane z telefonami mogą być również kontrolowane z ich poziomu. Ustawisz w ten sposób m.in. alarm czy odliczanie w opcji timer.

 

Timex IQ Altimeter T2N730

Inteligentne zegarki hybrydowe są stworzone z myślą o zabieganych. Nie masz czasu, by skontrolować poziom baterii? Wyładowany akumulatorek na pewno nie zaskoczy Cię w najmniej spodziewanym momencie. Po włączeniu powiadomień zegarek sam poinformuje Cię, kiedy energia będzie na niskim poziomie. W dodatku automatycznie uruchomi oszczędny tryb pracy – d wskazówka sekundowa będzie poruszać się w trybie 2-sekundowym, do momentu, aż bateria nie zostanie wymieniona.

Zegarek Timex Marathon i inne kolekcje czasomierzy

Nie chcesz inwestować pieniędzy w zaawansowany model czasomierza? Oprócz zegarków hybrydowych Timex amerykańska marka ma do zaoferowania wiele innych produktów o ciekawym designie i bogatym wyposażeniu. Wśród nich są zegarki dla dzieci Timex i modele casualowe, np. zegarek Timex Marathon lub Originals.

Jedną z ciekawszych propozycji producenta jest Timex Chronograph T2P043.. Z wyglądu przypomina czasomierze z serii IQ, ale wyposażony jest w inne funkcje. Przydatny okaże się tachymetr wskazujący prędkość, z jaką się poruszasz, datownik oraz chronograf (stoper precyzyjnie odmierzający czas). Na uwagę zasługuje zastosowanie wysokiej jakości komponentów i wodoszczelność na poziomie 50M, umożlwiająca pływanie powierzchniowe. Ten i inne zegarki Timex znajdziesz w ZegarkiCentrum.pl

Równie popularnym i prostym w obsłudze czasomierzem jest Timex T2N794 odznaczający się monochromatycznym designem, czarną tarczą i paskiem w takim samym odcieniu.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama