107,6 FM

Trzy spotkania adwentowe z ks. Markiem Studenskim

To już dziś - pierwszy odcinek adwentowych rekolekcji internetowych, przygotowanych głównie z myślą o dorosłych przez ks. dr. Marka Studenskiego - wikariusza generalnego diecezji bielsko-żywieckiej - w ramach przedsięwzięcia: "Adwentowy wieniec rekolekcyjny".

O internetowych rekolekcjach przygotowanych przez duszpasterzy bielsko-żywieckich w czasie tegorocznego Adwentu dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pisaliśmy w tekście: Dziesięciu księży stworzyło w sieci "Adwentowy wieniec rekolekcyjny". Ukazały się już pierwsze odcinki, opublikowane na kanale YouTube diecezji - TUTAJ.

Dzisiaj natomiast będzie można wysłuchać (i zobaczyć) pierwszy odcinek rekolekcji dla dorosłych, przygotowanych przez ks. dr. Marka Studenskiego - wikariusza generalnego diecezji bielsko-żywieckiej, konsultora Komisji Wychowania Katolickiego KEP, wiceprzewodniczącego Rady Szkół Katolickich, a z pasji - rekolekcjonisty i kaznodziei.

Ks. Marek Studenski zaprasza do zatrzymania się nad tematem: Gdzie jest Pan Bóg? Doświadczyć Bożej bliskości.

"Zapraszamy na rekolekcje adwentowe, proste, żywe, poparte przykładami, do oglądnięcia i wysłuchania w Internecie koniecznie przy dobrej herbacie" - zachęcają duszpasterze.

Rekolekcje ks. Marka będą się ukazywać w social mediach diecezji bielsko-żywieckiej od 4 do 6 grudnia 2020 r. Zapraszamy!

Pierwszy odcinek - TUTAJ.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama