107,6 FM

Wyjątkowe perfumy samochodowe

Elegancja, wyrafinowanie i luksus - z tym kojarzą się markowe perfumy, będące nierzadko legendarnymi kompozycjami, zdolnymi do zaspokojenia gustów nawet najbardziej wymagających osób. Nic dziwnego, że ci, którzy sięgają po tego rodzaju produkty, ma równie wysokie wymagania odnośnie zapachów do samochodu.

W odpowiedzi na ich potrzeby stworzyliśmy Fresso - luksusowe odświeżacze do auta, tworzone według perfumiarskich standardów przez specjalistów w tej dziedzinie. Wyjątkowe kompozycje naturalnych aromatów w formie minimalistycznej, drewnianej zawieszki wprowadzą do każdego pojazdu wyjątkową atmosferę i piękny zapach. 

Jakościowe perfumy do samochodu

Perfumy do samochodu Fresso to nie tylko elegancki wygląd i złożoność kompozycji zapachowych, ale także ich stabilność i przystosowanie do użytkowania w specyficznym otoczeniu, jakim jest wnętrze auta. Tworząc nasze produkty musieliśmy stworzyć zapachy, które będą nie tylko doskonałe, ale i lekkie, by nie przytłaczały i nie wpływały negatywnie na samopoczucie osób źle reagujących na jazdę samochodem. Powstałe perfumy są subtelne i lekkie, działające odświeżająco i orzeźwiająco, dzięki czemu nie męczą nawet podczas wielogodzinnych podróży. Przetestowaliśmy ponad tysiąc kompozycji, wybierając te najlepsze, które dodatkowo zostały wyjątkowo wysoko ocenione podczas badań konsumenckich.

Wyłącznie naturalne składniki

Odświeżacze do samochodu powstały z połączenia naturalnych składników, spełniających wyśrubowane normy IFRA, tj. Międzynarodowego Stowarzyszenia Substancji Zapachowych. Potwierdza to brak negatywnego wpływu na zdrowie. Na każdym etapie jakości zachowano najwyższe standardy jakości, nad czym czuwają doświadczeni specjaliści w dziedzinie perfumiarstwa. Dzięki temu perfumy do auta Fresso spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. 

Piękno przyjazne środowisku

Przy tworzeniu perfum Fresso ważne było dla nas nie tylko napełnianie samochodów pięknym zapachem i tworzenie z naszych produktów stylowych dodatków, ale także dbałość o środowisko naturalne. Z tego powodu nasycane zapachem zawieszki wykonane są z naturalnego drewna z plecionym sznurkiem, a flakony z zapasem perfum - ze szkła zwieńczonego drewnianą nasadką. Dzięki temu mogliśmy ograniczyć do minimum wykorzystywanie tworzyw sztucznych, tworząc przy tym niezwykle elegancki produkt, stanowiący stylowy dodatek do samochodu. W dodatku każdy egzemplarz jest inny - naturalne drewno gwarantuje, że nie ma dwóch zawieszek o identycznym wyglądzie i fakturze.Co więcej, zastosowanie drewna pozwala na stopniowe uwalnianie zapachu przez zawieszkę. Dzięki temu nie ma miejsca intensywny wyrzut zapachu tuż po nasyceniu zawieszki zapachem, a następnie szybkie jego zanikanie, tylko utrzymany jest stały, przyjemny poziom natężenia woni przez nawet 31 dni. Dzięki temu zapachy Fresso nigdy nie są zbyt intensywne i męczące. 

Wyjątkowe perfumy do samochodu

Stworzyliśmy szeroki wybór zapachów o różnych nutach i charakterach, by każda osoba znalazła coś dla siebie, dbając jednocześnie o to, by były one nie tylko eleganckie i złożone, ale odpowiednie dla wszystkich tych, na których samopoczucie w samochodzie źle wpływają zapachy zbyt mocne i ciężkie.Do najbardziej lubianych przez naszych klientów produktów należą orzeźwiające, cytrusowe zapachy takie jak "Snow Pearl", słodki "Magnetic Style" pełen owoców, przypominający doskonałą konfiturę śliwkową połączoną z różami i świeżością bergamotki czy wibrujący intensywną nutą różowego pieprzu "Sugar Love", stworzony na bazie bursztynu, migdałów i wanilii z wyraźnym róży i drzewa sandałowego. Te dwa ostatnie aromaty znajdują się również w lekkim i zwiewnym "Dark Delight". Z kolei osoby poszukujące klasycznej, wyrafinowanej elegancji powinny zwrócić uwagę na elegancką, otulającą niczym szlachetny, kaszmirowy sweter kompozycję "Gentleman", w której egzotyczne nuty drzewne i przyprawowe zostały przełamane odświeżającą lawendą i rukwią wodną, co nadaje im wyjątkowego charakteru, znanego z najbardziej cenionych męskich perfum i wód kolońskich. Z kolei doskonałą propozycją dla wszystkich fanów cytrusowych, zielonych kompozycji jest orzeźwiający "Paradise Spark", w którym cytryna i aromatyczna bergamotka łączą się z nutami świeżo ściętej trawy i zielonych jabłek, przywołując na myśl słoneczny, letni dzień. Pełną listę zapachów można znaleźć pod linkiem https://fresso.pl/zapachy/We Fresso naszym priorytetem jest ciągły rozwój i tworzenie nowych, wyjątkowych zapachów samochodowych, dzięki którym zapach we wnętrzu auta będzie przywodził na myśl najlepsze perfumerie, zadowalając najbardziej wyrafinowane gusta.Aktywnie podążamy za dynamicznie zmieniającymi się trendami i potrzebami naszych klientów oraz nowymi technologiami perfumeryjnymi. Dzięki temu możemy z dumą powiedzieć, że udało nam się stworzyć oczekiwane przez wiele osób, wyjątkowe, luksusowe zapachy do samochodu. Towarzyszą one naszym klientom zarówno na co dzień, jak i przy wyjątkowych okazjach, wzbogacając każdą chwilę wyjątkowym zapachem, który stanie się nieodłączną częścią tworzonych w każdym momencie wspomnień.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama