107,6 FM

Co w numerze? #14

W najnowszym wydaniu przeczytasz m.in. o akcji #doceniajnieoceniaj, wielkanocnej aukcji charytatywnej uczniów z Zabrza dla dzieci z Kenii oraz o nabożeństwach w szpitalnej kaplicy dla uwięzionych na oddziale mam wcześniaków.

Wystarczy krótki filmik wrzucony na Instagrama, a w nim kilka dobrych słów o drugiej osobie. Brzmi błaho, ale dla młodych ludzi to jak przejście boso po rozżarzonych węglach. Dlaczego? W najnowszym wydaniu "Gościa Gliwickiego" piszemy o akcji #doceniajnieoceniaj, która wyszła z Zabrza i zatoczyła szerokie kręgi w mediach społecznościowych.

O izolacji i samotności, liczeniu godzin i minut życia dziecka oraz szukaniu nadziei przed Najświętszym Sakramentem rozmawiamy z Edytą Krętkowską z Tarnowskich Gór, mamą Ali urodzonej w 30. tygodniu ciąży, która dla siebie i innych kobiet zaangażowała się w prowadzenie nabożeństw w szpitalnej kaplicy.

W nowym numerze przeczytasz również o wielkanocnej aukcji charytatywnej, którą uczniowie klas podstawowych Zespołu Szkół Katolickich w Zabrzu wraz z nauczycielami poprowadzili dla dzieci w Kenii.

Oprócz tego piszemy także o przenikniętym światłem ołtarzu Bożego Miłosierdzia w kościele św. Franciszka z Asyżu w Kaletach-Miotku oraz zamieszczamy relację z pogrzebu śp. ks. Karola Sikory, wieloletniego proboszcza parafii św. Anny w Tarnowskich Górach i duszpasterza kolejarzy.

O czym jeszcze w najnowszym numerze?

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 21 marca jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

Gość Niedzielny 14/2021
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama