107,6 FM

„Wyrok na niewinnych” – polska premiera filmu

Obraz opowiada o jednej z najgłośniejszych batalii sądowych w dziejach Ameryki. Demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. "Gość Niedzielny" objął patronat medialny nad filmem.

Film „Wyrok na Niewinnych. Sprawa Roe przeciw Wade” dostępny jest od 18 kwietnia na platformie RafaelKino.pl. Ze względu na zamknięte kina film zobaczyć można w internetowej dystrybucji.

KLIKNIJ w link i OGLĄDAJ „Wyrok na Niewinnych” z rabatem 25%: rafaelkino.pl/p-37

„Wyrok na niewinnych” to historia najgłośniejszego i najbardziej brzemiennego w skutkach dramatu sądowego w dziejach. Blisko pół wieku temu wyrok Sądu Najwyższego w USA w sprawie Roe przeciw Wade przesądził o tragicznym losie już 62 mln nienarodzonych. Głównym bohaterem dramatu jest dr Bernard Nathanson, zagorzały zwolennik legalizacji aborcji i aktywny uczestnik tamtej sprawy, który kilka lat później stał się obrońcą życia i autorem głośnego filmu „Niemy krzyk”. „Wyrok na niewinnych” odsłania burzliwe kulisy procesu oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. Pokazuje także działania grup obrońców życia, którzy z przerażeniem odkrywają, że walczą z najlepiej finansowaną rewolucją XX w.

Zobacz zwiastun:

Wyrok na Niewinnych - OFICJALNY ZWIASTUN
Rafael Film

Pisaliśmy o filmie:


Wyrok na Niewinnych. Sprawa Roe przeciw Wade” (org. „Roe v Wade”), rok prod. 2020, USA, 108 min, scenariusz i reżyseria: Nick Loeb i Cathy Allyn, w rolach głównych: Jon Voight, Nick Loeb, Robert Davi, Stacey Dash, William Forsythe, Steve Gutenberg, John Schneider

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama