107,6 FM

„Bądź jak Jezus” online

Tegoroczny festiwal możemy zabrać ze sobą w dowolną przyjazną przestrzeń.

Podobnie jak w poprzednich latach, także i w tegoroczne Boże Ciało zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników muzyki chrześcijańskiej. Wszystko dzięki koncertowi rodzinnemu „Bądź jak Jezus”, podczas którego już po raz dwunasty będziemy mogli świętować w międzynarodowym gronie. Do tej pory na festiwalu wystąpiło 76 zespołów i udział wzięło łącznie ponad 260 tys. widzów.

Ze względu na prawne ograniczenia mysłowicka impreza odbędzie się tym razem w wersji online. 3 czerwca od godz. 16.00 do ok. 21.00 na internetowym kanale 1on.pl zobaczymy amerykańskie gwiazdy chrześcijańskiego rocka: Building 429 i Leeland, a także rodzimych wykonawców: czadową Luxtorpedę oraz zespół niemaGOtu, znany m.in. z hymnu Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. i promujący właśnie swoją drugą płytę. Wystąpi też grupa Jedno – zwycięzca tegorocznych Debiutów na Festiwalu Chrześcijańskich Granie oraz zespół BeU – laureat konkursu Non-Stop CCM, wyłoniony spośród 17 wykonawców. 

Dla tych, którzy nie zdołają zobaczyć festiwalu na żywo, retransmisja będzie dostępna jeszcze przez siedem dni na Facebooku oraz na festiwalowym kanale YouTube.

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama