107,6 FM

30.07.2021| Życie z pasją, to życie szczęśliwe!

Rowerowe wyprawy dają Ani Guzek niezwykłą energię. Każda rowerowa wyprawa daje wolność. To też walka ze sobą i spotkanie z Bogiem. Rozmawiamy o pasji, która daje szczęście, zbliża do ludzi i pozwala doświadczyć Bożej opieki.

 

Zaczęło się od rowerowej wyprawy na rekolekcje Dzieci Marii - dystans 25 kilometrów, dziś Ania Guzek w ciągu jednego dnia z sakwami przejechać prawie 250 kilometrów. Przygody Ani z podziwem i zazdrością śledzę profilu facebookowym, gdzie stara się zarażać pasją i zaufaniem do Boga.

Przygoda rowerowa Ani trwa prawie 30 lat! Czy były kryzysy? Czy pasja wymaga poświęceń?

30.07.2021| Życie z pasją, to życie szczęśliwe!   30.07.2021| Życie z pasją, to życie szczęśliwe!  

Albania skradła moje serce! - mówi  Ania Guzek. Ostatnia wyprawa rowerowa do Albani była pełna przeżyć i wyzwań. -

 

30.07.2021| Życie z pasją, to życie szczęśliwe!  

Przepis na szczęście? Ludzie spotkani w drodze, za których jesteśmy wdzięczni.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

O audycji

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Piątek, 21.00 - Boski wieczór  

Lato to dla wielu czas nie tylko odpoczynku, ale i duchowych poszukiwań. W wakacyjne wieczory będziemy więc rozmawiać o Kościele, o jakim marzą kobiety, z psychologami i terapeutami poznamy mocne i słabe strony naszej ludzkiej natury, odwiedzą nas goście, którzy podzielą się swoim doświadczeniem Boga w czasie wakacyjnych spotkań i rekolekcji, będą też rozmowy o szczęściu. Na „Boski wieczór” w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 21.00 zapraszają na zmianę Aneta Kuberska-Bębas i Dominika Szczawińska.