107,6 FM

Co w numerze? #43

W najnowszym numerze zamieszczamy wywiad z Sylwinem Bechcickim, wieloletnim prezesem lublinieckiego oddziału Towarzystwa im. Edyty Stein.

Rozmowa jest już 9. odcinkiem naszego cyklu „Śladami pamięci” o Edycie Stein w Lublińcu, której 130. rocznica urodzin minęła 12 października i która w tym mieście będzie miała swoje sanktuarium.

W "Gościu Gliwickim" na niedzielę 31 października piszemy ponadto aż o trzech pogrzebach osób ważnych dla diecezji. Są to śp. s.M. Kornelia Kłosek, śp. ks. infułat Helmut Sobeczko i ks. Kazimierz Szalasta

W numerze można przeczytać także m.in. o misyjnej nagrodzie dla Wiktora Grychnika z Zabrza, konferencjach ignacjańskich u jezuitów w Bytomiu i Gliwicach oraz warsztatach Gospel i „Wesołym Wędrowniku”.  

A w cyklu o sztuce sakralnej prezentujemy fragment fresku w sanktuarium w Lubecku, na którym zmarli opuszczają swoje groby.

Nowy numer "Gościa Niedzielnego" na 31 października jest już w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (przed zakupem wybierz dodatek gliwicki w górnym lewym rogu strony).

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" nr 43/2021
Gość Niedzielny
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama