107,6 FM

Ośrodek Rozwoju Edukacji rozpoczął nabór na kurs języka polskiego dla nauczycieli z Ukrainy

Ośrodek Rozwoju Edukacji rozpoczął nabór dla nauczycieli i osób związanych z oświatą, pochodzących z Ukrainy, na bezpłatny intensywny kurs języka polskiego. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej ORE.

"Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli i osoby związane z oświatą, pochodzące z Ukrainy, które zgłaszają się do pracy w polskiej szkole w charakterze pomocy nauczyciela, a nie posługują się językiem polskim, na bezpłatny intensywny kurs języka polskiego, na poziomie podstawowym (A1)" - czytamy na stronie ORE.

Kurs rozpocznie się 28 marca br. Obejmie 60 godzin, potrwa 6 tygodni. Zajęcia będą odbywać się w formule online, codziennie - od poniedziałku do piątku w godzinach 18.30-20.00.

Formularz zgłoszeniowy w języku polskim i ukraińskim jest na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji: www.ore.edu.pl.

Osoby zakwalifikowane na kurs otrzymają powiadomienie e-mailem.

Ośrodek Rozwoju Edukacji jest instytucją podległą Ministerstwu Edukacji i Nauki. Powstał 1 stycznia 2010 r. po połączeniu Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Centrum Metodycznego Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej. Jego celem jest działanie na rzecz podnoszenia jakości edukacji przez wspieranie szkół i placówek w realizacji ich zadań oraz wspieranie zmian wprowadzanych w systemie oświaty w zakresie doskonalenia zawodowego nauczycieli.

ATAK ROSJI NA UKRAINĘ [relacjonujemy na bieżąco]

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama