107,6 FM

Zabrze. 15-osobowa rodzina zastępcza zbiera pieniądze na busa. Poprzedni spłonął

Dom pod Dobrym Aniołem w Zabrzu, czyli 15-osobowa rodzina zastępcza, potrzebuje nowego busa do organizowania wspólnych wycieczek. Poprzedni kupiony przez nich pojazd spłonął kilka tygodni temu pod Pawłowicami.

15-osobowa rodzina zastępcza z Zabrza zbiera pieniądze na zakup nowego busa. Państwo Bożena i Stanisław, którzy razem z dziećmi tworzą Dom pod Dobrym Aniołem potrzebują go, aby móc nadal aktywnie spędzać czas na wyjazdach. Poprzedni pojazd wraz ze znajdującym się w nim dobytkiem spłonął bowiem kilka tygodni temu.

Tak o planowanym zakupie mówi Stanisław Hrycyszyn:

Zabrze. 15-osobowa rodzina zastępcza zbiera pieniądze na busa. Poprzedni spłonął   Autobusu rodziny zastępczej z Zabrza spłoną 30 października 2022 foto/ OSP Pawłowice

- Po wypadku, w którym na szczęście nikomu nic się nie stało, do działania przystąpili przyjaciele rodziny – mówi Bożena Hrycyszyn, która z mężem prowadzi Dom pod Dobrym Aniołem:

Do tej pory na zakup nowego busa udało się zgromadzić około 115 tysięcy złotych. Zbiórkę na ten cel można znaleźć na portalu Zrzutka.pl, wpisując hasło „Autobus dla rodziny zastępczej".

Zabrze. 15-osobowa rodzina zastępcza zbiera pieniądze na busa. Poprzedni spłonął   foto/ Archiwum prywatne
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama