107,6 FM

Sosnowiec. Zaginięła Wiktoria Kasperczyk

Zaginionej od sobotniego wieczora 12-letniej Wiktorii Kasperczyk z Sosnowca szukają tamtejsza policja, bliscy i znajomi dziewczynki. Poszukiwana wyszła wieczorem z domu i dotąd nie skontaktowała się z rodziną; jej telefon jest nieaktywny.

Jak przekazało w niedzielę po południu biuro prasowe śląskiej policji „wydział kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu prowadzi poszukiwania za 12-letnią Wiktorią Kasperczyk, która w dniu 5 sierpnia ok. godz. 19. wyszła z domu przy ul. 11 Listopada w Sosnowcu i do tej pory nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z bliskimi”.

Zgodnie z informacjami policji 12-latka w sobotę przed godz. 19. wyszła z miejsca zamieszkania w Sosnowcu. Ostatnio widziana była w okolicach sosnowieckiej ul. 11 Listopada, gdzie mieszka.

Zaginiona Wiktoria wygląda na 14 lat, ma ok. 165 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała, długie blond, włosy, prosty nos i normalne uszy. Wychodząc z domu miała na sobie ciemnoszare, krótkie jeansowe spodnie, fioletowy T-shirt z krótkim rękawem oraz czarne sportowe buty.

Dziewczynka ma ciemne znamię nad pępkiem. „Zaginiona może przy sobie posiadać telefon komórkowy Xiaomi Redmi Note 10S. Telefon jest nieaktywny” – zastrzegli policjanci.

W przypadku jakichkolwiek informacji o zaginionej zaapelowali o kontakt z wydziałem kryminalnym KMP w Sosnowcu pod numerem 47 852 13 04, dyżurnym tej jednostki (47 8521 255 lub 47 8521 200) lub kontakt osobisty z najbliższą jednostką policji.

Informację o poszukiwaniach Wiktorii zamieścił też w niedzielę na swoim facebookowym profilu prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński. Jak napisał, 12-latka wyszła z domu, nie informując bliskich dokąd się udaje i kiedy zamierza wrócić, a następnie oddaliła się w nieznanym dotychczas kierunku.

"Niestety od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała również kontaktu z rodziną ani z przyjaciółmi, a jej aktualne miejsce pobytu oraz jej dalsze losy pozostają nieznane. Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i bardzo za nią tęsknią, proszą również wszystkich o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu dziewczynki” – podkreślił Chęciński.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama