107,6 FM

Śląskie. Poszukiwania 14-letniej Wiktorii. Jest podopieczną ośrodka w Kamieńcu

Kilkadziesiąt osób – policjanci, strażacy i wolontariusze – przez całą noc szukało dotkniętej autyzmem 14-letniej Wiktorii Saługi – zaginionej podopiecznej ośrodka leczniczo-rehabilitacyjnego w Kamieńcu k. Tarnowskich Gór. Jak dotąd poszukiwania nie przyniosły rezultatu i są kontynuowane – informuje policja.

Zaginęła 14-letnia Wiktoria z ośrodka w Kamieńcu obok Tarnowskich Gór. Od wczorajszego popołudnia szuka jej policja i prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Co wiemy na temat zaginionej? Mówi radiu eM sierż. szt. Kamil Kubica z tarnogórskiej policji:

14-letnia Wiktoria zaginęła wczoraj po południu, podczas zabawy z innymi dziećmi na śniegu:

Mundurowi przez kilkanaście godzin po zaginięciu sprawdzali teren gminy Zbrosławice. Według wstępnych ustaleń, dziewczyna autobusem mogła też pojechać w kierunku Gliwic.

Śląskie. Poszukiwania 14-letniej Wiktorii. Jest podopieczną ośrodka w Kamieńcu  

Komunikat policji:

Zaginiona 14-letnia Wiktoria Saługa oddaliła się z miejsca zimowych zabaw, na których przebywała z innymi pacjentami ośrodka leczniczego w Kamieńcu.
Ubiór w  chwili zaginięcia: czarne buty, czarne spodnie dresowe, czarna kurtka,  jasne rękawiczki.
Rysopis: wzrost 150 cm, krępa budowa ciała.
Cecha charakterystyczna: koślawy chód.
Ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi zmaga się zaginiona oraz niską temperaturę, policjanci proszą o kontakt w przypadku informacji na temat miejsca jej przebywania. Mundurowi ustalili, że dziewczynka mogła oddalić się autobusem miejskim w kierunku Pyskowic lub Gliwic.
Informacje należy kierować pod numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do dyżurnego tarnogórskiej jednostki pod numer 47 853 42 55.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama