107,6 FM

Stadion Śląski. Szykują się wielkie sportowe emocje i utrudnienia. Ruch Chorzów podejmie Legię Warszawę

Wraca Ekstraklasa i od razu kibiców czeka piłkarski szlagier. Na Stadionie Śląskim [09.02.2024] Ruch Chorzów podejmie warszawską Legię. W regionie spodziewany jest przyjazd kibiców obu drużyn, a to wiąże się z utrudnieniami w ruchu drogowym i w komunikacji miejskiej.

Chorzowianie w 19. kolejkach tego sezonu wywalczyli 13 punktów i muszą szukać punktów w każdym spotkaniu. Debiutujący w roli trenera Ruchu Chorzów Janusz Niedźwiedź powiedział reporterowi Radia eM, że jego podopieczni powalczą o trzy punkty:

Początek spotkania dziś [09.02.2024] o 20:30. Zanim dojdzie do sportowego starcia, rzesze kibiców będą próbowały dostać się na Stadion Śląski, a to wiąże się z utrudnieniami, na które trzeba się przygotować już od godz. 16.00 - mówi Michał Mendala z katowickiego magistratu:

Pojawią się też zmiany w funkcjonowaniu komunikacji. Najwięcej zmian będzie w godzinach od 15.00 do 19.00 i do nich zalicza się przede wszystkim modyfikacja tras autobusowych i tramwajowych. Niektóre przystanki nie będą obsługiwane przez swoje stałe linie - mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik ZTM:

To wszystko dotyczy linii tramwajowych nr 0,6,7,13,25 i 41. 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama