Urszula Rogólska
Jako piąta, ostatnia, w 35. Oświęcimskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę na szlak wyruszyła grupa czerwona - dekanat osiecki - pod patronatem św. Jana Kantego.
GOSC.PL DODANE 08.08.2018 AKTUALIZACJA 08.08.2018
RADIO eM DODANE 14.06.2026 AKTUALIZACJA 15.06.2026
Archidiecezja Katowicka DODANE 09.06.2026 AKTUALIZACJA 09.06.2026
GOSC.PL DODANE 10.06.2026
GOSC.PL DODANE 31.05.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.