107,6 FM

 • Brodaty Sokrates
  28.09.2018 12:27
  Jezus modlił się na osobności.Po skończonej modlitwie zadał pytanie. Często tak mam,iż modląc się proszę Boga o odpowiedź na ważne pytania,dotyczące mojego życia.Co powinienem zrobić,jaki kierunek obrać w moim postępowaniu.Co robi Jezus po modlitwie? Pyta bliskie mu osoby o sprawy dotyczące Jego.Po co On pyta ? Przecież On wie wszystko.A jednak pyta... A ja? W swojej arogancji nie muszę nikogo o nic pytać.Szczególnie o sprawy dotyczące mnie samego.Przecież ja wiem najlepiej i nigdy się nie mylę.
  doceń 1
 • Gabriela
  28.09.2018 12:52
  Opór złu nie musi "tak się kończyć na tym grzesznym świecie", podobnie jak "ten świat" nie musi być postrzegany jako grzeszny. Zło zawsze czyni człowiek. I to człowiek może złu dać odpór.
  doceń 1
 • Przemas
  28.09.2018 13:49
  Po tym poznają zeście uczniami moimi...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamów newsletter